Mūsu aktivitātes

 

 

Visiem ir zināms ka visus izglābt nav iespējams, bet mēs gribētu palīdzēt cik ir mūsu spēkos. Mūsu iniciēta akcija "Palīdziet ielas dzīvniekiem" norisinās tepat mūsu klīnikas telpās. Visi kas vēlas var ziedot naudiņu un tai pamazām krājoties mēs esam spējīgi ārstēt vai kastrēt/sterilizēt bezsaimnieku dzīvniekus. Cilvēki, kuri aprūpē ielas kaķus un kuriem nepieciešama palīdzība var pierakstīties pie mums.

img_1685

Labie cilvēki ziedo naudiņu uz ielas dzīvnieku kastrāciju/sterilizāciju un mēs ik pa laikam varam to piedāvāt izdarīt, tiem kuri baro un pieskata kaķu kolonijas. Ja gribat pieteikt kādu ielas dzīvnieku uz šādu operāciju - to var izdarīt mūsu klīnikā pierakstoties rindā. To var izdarīt arī bez rindas, bet par mazāku samaksu - par kaķeni 25 EUR, par runci - 10 EUR.

Ja Jums radīsies doma palīdzēt kādas kaķim vai sunim, izglābt ielas dzīvnieciņu, vai vienkārši ir iespēja atdot barību, no kuras atteicās Jūsu mīlulis - nāciet pie mums!

 

Dažreiz mūsu klīnikā atved veselus dzīvniekus uz iemidzināšanu un ja nav nekādas iespējas tos nogādāt patversmēs - mēs cenšamies palīdzēt  un te ir tādi laimīgie stāsti, ar kuriem varam lēpoties:

izglābtais ielas kaķēns, kuram nācas amputēt priekškāju - tagad sveiki dzīvo privātmājā, kopa ar vēl vienu kaķenīti, kuru pie mums atnesa uz midzināšanu...

pēc operācijas: dsc00095 gadu vēlāk:  taburet

Bagira: dsc00218

dažreiz cilvēkiem mainas dzīves apstākļi un ir jāšķiras no dzīvniekiem... tāda veidā pie mums nonācis smuks ekzotisks kaķis, viņu labprāt adoptēja jauks pāris, pēc viņu pašu kaķīša nāves...

dsc00119 Martik-Montik: saimnieki vairs nevarēja viņu paturēt ģimenes apstākļu dēļ. Viņš ātri iedzīvojas arī mūsu kolektīvā. Nopietns un ļoti mīlīgs viņš ātri iepatīkas cilvēkiem.

Ir arī vēl viens laimīgs stāsts :-) Ruds kaķens bija atnests no ielas velā rudenī - netīrs, blusains, slims. Pēc apkopšanas un labas barošanas atradis jaunus saimniekus un tagad laimīgi dzīvo īstajā ģimenē! Viņu noteikti atceras daudzi mūsu pastāvīgi klienti, kurus viņš viesmīlīgi sagaidīja uzņemšanas telpā.

dsc00227dsc00246

 
Designed by Mast Blog